miche 002y 3Чому продукція ТМ Mimi є екологічно чистою?

При виробництві дитячих меблів ТМ Mimi використовуються виключно екологічно чисті матеріали абсолютно безпечні для дітей. Фанеру вищого сорту ми ламінуємо австрійським антивандальним HPL- ламінатом «FunderMax». Дану технологію виробництва використовують провідні виробники дитячих меблів тільки в Європі і вона відповідає найвищим європейським стандартам.

Меблі ТМ Mimi пройшли перевірку відповідності ДСТУ 16371-93, ДСТУ 19997-93 і отримали Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, що говорить про відповідність нашої продукції встановленим МОЗ України медичним критеріям безпеки. посилання на гігієну

Тепер поговоримо окремо про матеріали , з яких виготовлені наші меблі.


Фанера

Ми використовуємо березову фанеру вищого сорту марки ФК. При виробництві дитячих меблів і внутрішній обробці дитячих приміщень допускається використовувати ТІЛЬКИ фанеру класу емісії Е1 (вміст формальдегіду на 100 г абсолютно сухої маси фанери не більше 10 мг включно), в іншому випадку дитина тривалий час може вдихати шкідливі для дитячого здоров'я речовини. Наша фанера марки ФК відповідає класу емісії шкідливих речовин Е1. Наведені вище норми, прийняті в Україні, були розроблені в Німеччині і набули поширення не тільки на фанеру, а й на всі матеріали, що виготовляються із застосуванням фенолових смол.


 Клей

При виробництві меблів ТМ Mimi застосовується клей тільки на водній основі американської фірми 3М, світового лідера в області клейових технологій. Клеї на водній основі за своїми клейкими властивостями не поступаються клеям на розчиннику, при цьому знімається питання загоряння та екологічності складу.


 HPL- ламінат

Для додання нашим меблям особливої зносостійкості ми використовуємо високотехнологічні HPL- ламінати австрійської фірми «FunderMax». HPL- ламінат - це екологічно чистий матеріал, що складається з натуральних волокнистих шарів крафт-паперу (близько 65% маси) і синтетичних смол, які під впливом великого тиску і високих температур плавляться і після охолодження тверднуть. Матеріал не містить органічних галогенів (хлору, флора, брому і т.д.), також не містить ні азбесту, ні засобів, що захищають деревину від псування (фунгіцидів, пестицидів і т.д.) або якихось важких металів. HPL- ламінати не містять в собі ніяких складових, здатних виділяти шкідливі речовини протягом терміну експлуатації, а точні контрольовані процеси виробництва не завдають шкоди навколишньому середовищу, що підтверджується європейськими сертифікатами. посилання на статтю за сертифікатами

HPL- ламінати FunderMax , зносостійкі, екологічні, легко піддаються чищенню, завдяки чому, знайшли широке застосування в медицині і харчовій промисловості. Тим більше, застосовуючи такі матеріали при виробництві дитячих меблів ТМ Mimi, ми можемо з упевненістю стверджувати, що вона абсолютно безпечна для Вашого малюка, а яскрава оригінальна колірна гамма виробів легко впишеться і доповнить інтер'єр дитячої кімнати.

Якщо ми цікаві Вам - розкажіть про нас друзям! :)

Звязок з нами

Адреса

Контакти

Графік роботи