quality mimi

Останні роки покупці в Україні, як і в розвинених західних країнах, вибираючи меблі для свого будинку, все частіше цікавляться, чи сертифіковані матеріали, з яких зроблений товар, чи заготовлені вони методами, які не ведуть до нанесення шкоди навколишньому середовищу і природі. 

Ми з гордістю можемо повідомити, що наша продукція отримала Сертифікат відповідності УкрСЕПРО і виконує всі вимоги ДСТУ

 16371-93 п.п. 2.2.29, 2.2.30, 3,5 і ДСТУ 19917-93 п.п. 2.2.15, 3,5.

ukr ukr 1 

Більш того, при виробництві ми використовуємо сучасні високоякісні матеріали провідних західних виробників, що пройшли сертифікацію в Європі і США. Ми виготовляємо меблі з фанери вищого сорту, ламінованої HPL-ламінатом «FunderMax». HPL- ламінат «FunderMax» - це абсолютно екологічно чистий матеріал і його виробництво не завдає шкоди навколишньому середовищу, що підтверджується безліччю європейських сертифікатів:

FSC logo.svg

FSC Certificate

(Forest Stewardship Council , Лісова опікунська рада) - міжнародна організація, яка створила систему підтвердження екологічної та соціальної відповідальності управління лісами. Знак FSC на деревині або на зробленому з неї товар - показник того, що продукція походить з лісу, в якому ведеться екологічно та соціально відповідальне лісове господарство.


PEFC Certificate

PEFC Certificate

PEFC є найбільшою в світі схемою лісової сертифікації. Стандарти PEFC покликані трансформувати практики лісоуправління по всьому світу для того, щоб люди могли отримувати максимум екологічних, соціальних та економічних переваг від лісу. Бачення PEFC - світ, в якому люди відповідально управляють лісами. Посилання на сертифікат


logo epd 240x170

PD Certificate 

Екологічна декларація продукту (EPD) є сертифікатом, в якому відповідно до міжнародно визнаними науковими методами об'єктивно представлені кількісні характеристики загального впливу виробництва, збуту і споживання товарів або послуг на навколишнє середовище.


Logo natureplusCertificate Nature Plus

Сертифікат «Nature Plus» є знаком загальноєвропейської екологічної системи, яка тестує продукти та їх вплив на навколишнє середовище, здоров'я людини, а так само власні функціональні характеристики.


Також HPL- ламінати «FunderMax» сертифіковані в Україні, що підтвержджує висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.

Ще одина складова наших меблів - фанера. Ми використовуємо тільки березову фанеру вищого сорту, яка відповідає класу емісії шкідливих речовин Е1, що підтверджує висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.

Також, використовувана нами фанера, володіє наступними європейськими сертифікатами:

PEFC CertificateFSC Certificate

(Лісова опікунська рада, Лісова опікунська рада) - міжнародна організація, яка створила систему підтвердження екологічної та соціальної відповідальності управління лісами. ЗнакFSC на деревині або на зробленому з неї товарі - показник того, що продукція походить з лісу, в якому ведеться екологічно та соціально відповідальне лісове господарство. посилання на сертифікат


DDS Data Distribution Service 180714

DDDS Data Distribution Service 180714(Due diligence system, DDS)

 Система належної сумлінності за регламентом Євросоюзу по лісоматеріалам EUTR №995 / 2010

Система екологічного захисту лісу включає в себе комплекс заходів і процедур для контролю походження деревини.

Також, для ламінації фанери, ми використовуємо клеї на водній основі американської фірми 3М. Так як клей на водній основі, то знімається питання екологічності складу.

Підводячи підсумки, хотілося б відзначити, що сьогодні покупці в Україні стали набагато  перебірливіші у своєму виборі і помітне зростання попиту на продукцію, що має екологічні сертифікати і знаки якості. Це дуже позитивні тенденції, які говорять про те, що в нашій країні починає формуватися сучасний екологічно чутливий ринок споживання, який починає диктувати умови для всіх виробників меблів і змушує прагнути до виготовлення все більш якісної продукції з постійною увагою до навколишнього середовища і дбайливе ставлення до природних ресурсів.

Ми завжди поділяли ті ж цінності, займаючись виготовленням меблів максимально високої якості для ринку України, тим більше що призначена наша продукція для самих чутливих споживачів - наших діток.

Якщо ми цікаві Вам - розкажіть про нас друзям! :)

Звязок з нами

Адреса

Контакти

Графік роботи