mimi mebel tehnologi

Технологія виробництва.

ТМ Mimi виробник меблів для дорослих та дітей. Меблі виготовлені з березової фанери вищого сорту, ламінована австрійським HPL ламінатом FunderMax, за допомогою клею на водній основі американської фірми 3М.

Екологічність, витривалість в експлуатації та безпека є одним з головних переваг меблів з фанери. У процесі використання вона не виділяє шкідливих і токсичних речовин і має високий ступінь вологостійкості завдяки структурі та додатковій обробці.

HPL - ламінат - це екологічно чистий матеріал складається з натуральних волокнистих шарів крафт-паперу і синтетичних смол, які під впливом великого тиску і високих температур плавляться і після охолодження тверднуть. Матеріал не містить органічних галогенів (хлору, флора, брому і т.д.), також не містить ні азбесту, ні засобів, що захищають деревину від псування (фунгіцидів, пестицидів і т.д.) або якихось важких металів.

Меблі з HPL + фанера довговічні, не бояться вологи, пару, ударних навантажень не дають утворюватися бактеріям на поверхні дозволяють створення різних елементів декору, та мають широкий ряд кольорів. Не чинять ні якого впливу на матеріал в умовах повсякденного використання, такі як розлитий чай або кава. Наші меблі створені саме для Вас.

 

Якщо ми цікаві Вам - розкажіть про нас друзям! :)

Звязок з нами

Адреса

Контакти

Графік роботи